Napisał procreator

Categories aktualności, laboratorium

Rewolucja w prezentacji oferty

Dlaczego Visitor to rewolucja? Gdyż zrywa z wszystkimi standardowymi elementami prezentowania mieszkań, apartamentów, domów oraz samych inwestycji developerskich i w sposób efektywny i efektowny wprowadza je w XXI wiek.

 

System Visitor wykorzystuje technologię 3D ze wsparciem sprzętowym GPU. Dzięki temu atrakcyjna grafika, widziana dotychczas np. w grach komputerowych, trafia do okna przeglądarki internetowej. Klient ma możliwość obejrzenia planów inwestycji w trójwymiarze, spaceru po wirtualnym apartamencie pokazowym, obejrzenia a nawet obracania planów 3D na własnej dłoni, dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko w czasie rzeczywistym, bez animacji narzucających Klientowi tego, co i w jakim czasie może zobaczyć.

 

Pełnię możliwości system oferuje zarówno w punktach sprzedaży i na targach (wtedy może być sterowany za pomocą monitora multidotykowego), jak też z poziomu strony internetowej inwestycji.

 

Ogromną zaletą jest modułowość systemu Visitor. Dzięki temu możliwe jest wyodrębnienie poszczególnych elementów systemu, najkorzystniejszych z punktu marketingowego na danym etapie inwestycji. Np. tuż po otrzymaniu zezwolenia na budowę wszystkie elementy systemu pozwolą Klientowi na spacer po jego przyszłym apartamencie, bądź w około inwestycji, która jeszcze przez długi okres pozostanie wirtualna. W przypadku zrealizowanej inwestycji znaczne podniesienie atrakcyjności wprowadzenie planów apartamentów w 3D. Moduły systemu mogą pracować zintegrowane z interface`m systemu, ale również dostarczone jako pojedyncze elementy i np. zintegrowane z istniejącą już stroną internetową.

 

Na tę chwilę system wyposażony został w poniże moduły:
[toggle title=”widok mieszkań 3D” state=”closed”]
zrywa z trwającą od 28 wieków tradycją przedstawiania inwestycji za pomocą rysunków architektonicznych! Podstawowe porządki architektoniczne, a z nimi rysunki powstały w Grecji w końcu VII wieku p.n.e. Klient (nie będący architektem) do dziś widząc linie i łuki na rysunku i nie potrafi zwizualizować sobie bryły, którą tak naprawdę jest mieszkanie, apartament lub dom. Dzięki Visitor Klient może zobaczyć inwestycje, wraz ze ścianami i oknami, oraz na życzenie przestrzeń we wnętrz zostanie zaaranżowana w wybranym stylu. Plan jest interaktywny, dzięki czemu Klient może go obracać oraz powiększać.
[/toggle]

[toggle title=”wirtualny apartament pokazowy” state=”closed”]
moduł systemu, który umożliwia prezentację przykładowego apartamentu pokazowego, nawet wtedy gdy sama inwestycja jest wciąż wirtualna. Podstawowe zalety tego rozwiązania, to m.in.: dostępność przez całą dobę, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Klient oraz to, że nie zużywa się w trakcie użytkowania. Ważnym czynnikiem są nakłady finansowe – wirtualny apartament można wybudować nawet kilkadziesiąt razy taniej niż standardowy. System umożliwia Klientowi swobodny spacer po apartamencie, nie tylko rozglądanie się w wyznaczonych miejscach.
[/toggle]

[toggle title=”inwestycja 3D” state=”closed”]
zanim zakończą się prace nad wykończeniem inwestycji i możliwe będzie jej obejrzenie na żywo już w fazie pozwolenia na budowę może ona zaistnieć w przestrzeni wirtualnej. Oczywiście zachowując pełne bogactwo interaktywności możemy w bardzo atrakcyjnej formie pokazać Klientowi inwestycje na lata przed jej ukończeniem. Dzięki systemowi Visitor Klient może dowolnie przemieszczać się po terenie w około inwestycji, zobaczyć ja „z lotu ptaka”, przybliżać ją lub oddalać, a także obejrzeć animację w około inwestycji eksponującą najważniejsze lub najatrakcyjniejsze jej elementy.
[/toggle]

[toggle title=”rozszerzona rzeczywistość (ang. augmented reality)” state=”closed”]
system Visitor potrafi połączyć świat rzeczywisty z generowana w czasie rzeczywistym grafiką 3D. Każdy Klient dzięki specjalnemu znacznikowi (wydrukowanym na ulotce, reklamie prasowej, itd.) i pokazanym w kamerze internetowej może zobaczyć plan inwestycji, który przy pomocy ruchów dłoni może obracać, przybliżać i oddalać. W ten unikalny i niezwykle intuicyjny sposób Klient, nawet taki, który nie jest obeznany z komputerami, może obejrzeć plan 3D inwestycji.
[/toggle]

[toggle title=”okulary 3D” state=”closed”]
system Visitor może współpracować z anaglifowymi okularami 3D (do wyboru cyjan-czerwony lub zielony-czerwony), dzięki czemu grafika nabiera pełnej trójwymiarowości, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność prezentowanych modułów.
[/toggle]

 

System Visitor wciąż otrzymuje nowe funkcjonalności, chodź już w tej chwili stanowi absolutny przełom na skalę światową. Jednak autorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i wciąż go rozwijają.

 

A że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, zapraszamy do obejrzenia części z powyżej opisanych modułów na stronie http://e-visitor.pl , w zakładce prezentacja systemu można zapoznać się z przykładowym wdrożeniem systemu Visitor – modułami widok mieszkania 3D, wirtualny apartament pokazowy oraz rozszerzoną rzeczywistością i samemu przekonać się o rewolucji, która zaczyna się już dziś.