Rewolucja w prezentacji oferty

Napisał procreator

Categories aktualności, laboratorium

Dlaczego Visitor to rewolucja? Gdyż zrywa z wszystkimi standardowymi elementami prezentowania mieszkań, apartamentów, domów oraz samych inwestycji developerskich i w sposób efektywny i efektowny wprowadza je w XXI wiek.

 

System Visitor wykorzystuje technologię 3D ze wsparciem sprzętowym GPU. Dzięki temu atrakcyjna grafika, widziana dotychczas np. w grach komputerowych, trafia do okna przeglądarki internetowej. Klient ma możliwość obejrzenia planów inwestycji w trójwymiarze, spaceru po wirtualnym apartamencie pokazowym, obejrzenia a nawet obracania planów 3D na własnej dłoni, dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko w czasie rzeczywistym, bez animacji narzucających Klientowi tego, co i w jakim czasie może zobaczyć.

 

Pełnię możliwości system oferuje zarówno w punktach sprzedaży i na targach (wtedy może być sterowany za pomocą monitora multidotykowego), jak też z poziomu strony internetowej inwestycji.

 

Ogromną zaletą jest modułowość systemu Visitor. Dzięki temu możliwe jest wyodrębnienie poszczególnych elementów systemu, najkorzystniejszych z punktu marketingowego na danym etapie inwestycji. Np. tuż po otrzymaniu zezwolenia na budowę wszystkie elementy systemu pozwolą Klientowi na spacer po jego przyszłym apartamencie, bądź w około inwestycji, która jeszcze przez długi okres pozostanie wirtualna. W przypadku zrealizowanej inwestycji znaczne podniesienie atrakcyjności wprowadzenie planów apartamentów w 3D. Moduły systemu mogą pracować zintegrowane z interface`m systemu, ale również dostarczone jako pojedyncze elementy i np. zintegrowane z istniejącą już stroną internetową.

 

Na tę chwilę system wyposażony został w poniże moduły:

widok mieszkań 3D


zrywa z trwającą od 28 wieków tradycją przedstawiania inwestycji za pomocą rysunków architektonicznych! Podstawowe porządki architektoniczne, a z nimi rysunki powstały w Grecji w końcu VII wieku p.n.e. Klient (nie będący architektem) do dziś widząc linie i łuki na rysunku i nie potrafi zwizualizować sobie bryły, którą tak naprawdę jest mieszkanie, apartament lub dom. Dzięki Visitor Klient może zobaczyć inwestycje, wraz ze ścianami i oknami, oraz na życzenie przestrzeń we wnętrz zostanie zaaranżowana w wybranym stylu. Plan jest interaktywny, dzięki czemu Klient może go obracać oraz powiększać.

wirtualny apartament pokazowy


moduł systemu, który umożliwia prezentację przykładowego apartamentu pokazowego, nawet wtedy gdy sama inwestycja jest wciąż wirtualna. Podstawowe zalety tego rozwiązania, to m.in.: dostępność przez całą dobę, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Klient oraz to, że nie zużywa się w trakcie użytkowania. Ważnym czynnikiem są nakłady finansowe – wirtualny apartament można wybudować nawet kilkadziesiąt razy taniej niż standardowy. System umożliwia Klientowi swobodny spacer po apartamencie, nie tylko rozglądanie się w wyznaczonych miejscach.

inwestycja 3D


zanim zakończą się prace nad wykończeniem inwestycji i możliwe będzie jej obejrzenie na żywo już w fazie pozwolenia na budowę może ona zaistnieć w przestrzeni wirtualnej. Oczywiście zachowując pełne bogactwo interaktywności możemy w bardzo atrakcyjnej formie pokazać Klientowi inwestycje na lata przed jej ukończeniem. Dzięki systemowi Visitor Klient może dowolnie przemieszczać się po terenie w około inwestycji, zobaczyć ja „z lotu ptaka”, przybliżać ją lub oddalać, a także obejrzeć animację w około inwestycji eksponującą najważniejsze lub najatrakcyjniejsze jej elementy.

rozszerzona rzeczywistość (ang. augmented reality)


system Visitor potrafi połączyć świat rzeczywisty z generowana w czasie rzeczywistym grafiką 3D. Każdy Klient dzięki specjalnemu znacznikowi (wydrukowanym na ulotce, reklamie prasowej, itd.) i pokazanym w kamerze internetowej może zobaczyć plan inwestycji, który przy pomocy ruchów dłoni może obracać, przybliżać i oddalać. W ten unikalny i niezwykle intuicyjny sposób Klient, nawet taki, który nie jest obeznany z komputerami, może obejrzeć plan 3D inwestycji.

okulary 3D


system Visitor może współpracować z anaglifowymi okularami 3D (do wyboru cyjan-czerwony lub zielony-czerwony), dzięki czemu grafika nabiera pełnej trójwymiarowości, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność prezentowanych modułów.

 

System Visitor wciąż otrzymuje nowe funkcjonalności, chodź już w tej chwili stanowi absolutny przełom na skalę światową. Jednak autorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i wciąż go rozwijają.

 

A że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, zapraszamy do obejrzenia części z powyżej opisanych modułów na stronie http://e-visitor.pl , w zakładce prezentacja systemu można zapoznać się z przykładowym wdrożeniem systemu Visitor – modułami widok mieszkania 3D, wirtualny apartament pokazowy oraz rozszerzoną rzeczywistością i samemu przekonać się o rewolucji, która zaczyna się już dziś.